Proč adaptační program

Mít dobrý start v novém zaměstnání a jít si za svými cíly

Služby jsme navrhli pro maximální časový rámec vaší zkušební lhůty. Během této doby absolvujete sérii koučinků a tréninků. To vše probíhá mimo vaši pracovní dobu.

Zkuste to

Jsme oporou ve vašich začátcích v nové práci

V nové práci jsme v tom s vámi. Můžete s námi probrat věci, které vás v nové práci trápí. Hodiny koučování vám pomáhají nebát se a naplno říct svoje potřeby. Pomůžeme vám nastavit si s novým šéfem komunikaci a vzájemné očekávání. Workshopy vám pomáhají definovat si cíle pro zkušební dobu a postupně je realizovat.

Nadpis

"Probrat to s někým"

Po nástupu na novou pozici vám poskytneme služby kouče. S ním můžete probrat cokoliv, co vám právě tíží mysl. Od vašich pocitů z kolegů, přes vnímání sebe sama, až po vhodnost současné pozice pro vás.

Ozvěte se kdykoliv

V případě, že řešíte akutní problémovou situaci, dokážeme se s vámi sejít dříve, než v plánovaném termínu. Konzultace provádíme i telefonickou formou. Jsme tu prostě pro vás.

Známe to

Témata, s kterými přicházíte nám nejsou cizí, máme letité zkušenosti z firemního pracovního prostředí. Díky síti mentorů vám umíme zprostředkovat i jiný pohled na věc.

Jsme tu pro vás - minitréninky

Pokud zjistíte, že vám k posunu vpřed, nebo řešení problému chybí nějaká dovednost, rádi jsi s vámi natrénujeme.

Vyzkoušejte adaptační program od nás

Kolik to stojí a co za to dostanete?

Služby jsme navrhli pro maximální časový rámec 3 měsíců - zkušební lhůty. Služby koučování, minitréninky a mentoring jsou realizovány v našich prostorách a/nebo v prostorách klienta, Koučujeme a trénujeme v pozdně odpoledních časech, aby nedocházelo k nabourávání pracovní doby.

Rozsah služeb

  • série koučovacích hodin s kariérním koučem
  • série minitréninků, zaměřených na rozvoj potřebných komunikačních dovedností
  • v případě potřeby zajišťujeme anonymní konzultace s vybraným mentorem z odpovídajícího ekonomického odvětví

Službu poskytujeme zdarma pro zaměstnance dodané v rámci služby Recruitment. Cena pro individuální zájemce je 15.000 Kč.

Službu poskytujeme zdarma pro zaměstnance dodané v rámci služby Recruitment. Cena pro individuální zájemce je 15.000 Kč.

Objednávka setkání s námi